فوت يک نفر در حادثه رانندگي محور زاهدان خاش

*فوت يك نفر در حادثه رانندگي محور زاهدان خاش*

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري زاهدان برخورد شديد  دو خودروي سواري پژو ۴۰۵  بايکديگر در ۲۰ کيلومتري محور  زاهدان خاش منجر به مصدوميت و فوت سرنشينان آن شد.

با اعلام اين حادثه در ساعت ۲۰:۱۲ شب گذشته از سوي  شاهدان  به سامانه 125 سازمان آتش نشاني زاهدان ،ستاد فرماندهي اين سازمان  آتش نشانان و گروه امداد و نجات ايستگاه ۲۰۵ را به محل حادثه اعزام کرد.

فرمانده آتش نشان اعزامي  درمورد چگونگي وقوع اين حادثه اظهار داشت:  يک دستگاه خودروي پژو ۴۰۵ درمحور زاهدان به خاش درحرکت بود که ناگهان با يک دستگاه خودروي پژو ۴۰۵ ديگر برخورد کرد.

در اثر اين حادثه، نشت بنزين باعث حريق دو خودروي پژو شد که  پس  از حضور آتش نشانان در کمترين زمان ممکن مشاهده گرديد يکي از سرنشينان پژوه به دليل شدت جراحت در دم جان و باخته و يک ديگر مصدوم گرديده است.

آتش نشانان اعزامي با رعايت موارد ايمني و پس از چيدمان علائم راهنمايي در طول مسير، به بازديد و بررسي صحنه حادثه پرداخته و پس از تقسيم شدن به دو گروه، عمليات اطفا حريق  و رفع نشت سوخت از خودرو ها را آغاز کردند.

آتش نشانان با استفاده از ابزار تخصصي نجات  توانستند پيکر بي جان شخص محبوس شده که مردي ۲۲ ساله بود را از داخل اتاقک خودرو خارج کرده و  تحويل عوامل اورژانس تحويل دهند.

شايان ذکر است علت وقوع اين حادثه رانندگي هم اکنون از سوي پليس راهور  در دست بررسي است.

*«روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري زاهدان»*

آخرين تغييرات:99/09/26

 

عضويت خبرنامه

Email:

 

آئین نامه شرکت های ارائه دهنده خدمات ایمنی